Nowoczesne czasy

Wyglądając przez okno widzimy niewielki kiosk, a w nim mieszcząca się maszyna do wysyłania totolotka. Spoglądają dłuższą chwilę, co jakiś czas można zauważyć przewijające się te same osoby. Sympatyczny starszy pan o laseczce, który każdego dnia wysyła jeden kupon. Po chwili zastanowienia przed oczami maluje nam się wizja, jak wieczorem zasiada przed telewizorem i czeka na wylosowanie swoich szczęśliwych liczb.

Na co przeznaczy wygraną?

Może na wycieczkę, albo na remont mieszkania, a może ofiaruje je swoim dzieciom czy wnukom. Teraz nadchodzi ten moment, losowanie, wyniki lotto. Dłuższa chwila napięcia i znów nic nie trafiliśmy. Jutro będzie nowy dzień, rytuał się powtórzy. Może kiedyś to my będziemy tymi szczęśliwcami, może to nam uda się wygrać. Dopływ gotówki, nawet ten niewielki może okazać się przyjemną chwilą. Nigdy nie wiadomo co nas może czekać, różne przypadki chodzą po ludziach.

Lotto przez wiele lat uległo zmianie, jednak cały zamysł pozostał ten sam. To oczekiwanie na wylosowane liczby, magiczna chwila. W obecnych czasach wyniki możemy także sprawdzić wykorzystując internet.

Author: ck-system.pl